SEA – Chomutov, s.r.o.

Společnost SEA – Chomutov, s.r.o., vznikla počátkem roku 1999. Jsme 100% českou firmou. Od svého vzniku usilujeme o to, abychom byli firmou, která se řídí přáním a požadavky zákazníka a aby naší předností byla pružnost a spolehlivost. Dokladem kvality naší práce je stále rozšiřující se spolupráce s tuzemskými i zahraničními firmami a rostoucí počet spokojených zákazníků.

Naším cílem je neustálé zlepšování efektivnosti a účinnosti provozu společnosti, a to na základě toho, že jsou respektovány potřeby zainteresovaných stran. Vrcholové vedení vytváří svým jednáním prostředí, v němž jsou zaměstnanci plně zapojeni a v němž systém managementu kvality efektivně funguje. Koncem roku 2001 se majitelé společnosti rozhodli pro zavedení účinného systému řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001. Počátkem roku 2003 jsme zavedený systém řízení kvality certifikovali u certifikačního orgánu TÜV SÜD Czech. Závěrem roku 2011 byly do stávajícího systému kvality implementovány požadavky norem ČSN EN ISO 14001 a ČSN ISO 45001 a v dubnu 2012 proběhla certifikace u certifikačního orgánu TÜV SÜD Czech. Koncem roku 2012 jsme se rozhodli akreditovat naši zkušební laboratoř podle ČSN EN ISO/IEC 17025 a v září 2013 nám byla akreditace udělena.

Po celou dobu své existence se zabýváme projektováním, výrobou, opravami a modernizací jednoúčelových strojů a zařízení podle požadavků zákazníka. Dále pak realizujeme elektrická zařízení strojů a automatizace ve výrobním procesu. V neposlední řadě se zabýváme také dodávkami počítačů i celých sítí včetně serveru a software. Při výrobě používáme nejmodernější technologie, což se pozitivně odráží jak v ceně, tak i v kvalitě a rychlosti provedené práce. Jsme proto nyní schopni nabízet rozsáhlé služby v oborech strojírenství, elektrotechniky a automatizace.

Především zásluhou profesionálně kvalifikovaných technických pracovníků se nám daří realizovat stanovené výrobní záměry. Své pracovní schopnosti, zkušenosti i kapacitu nabízíme také Vám. Jsme připraveni realizovat Vaše záměry a společně s Vámi nalézt pro Vás vyhovující technická řešení. Rádi bychom navázali na vzájemně prospěšnou spolupráci i s Vaší společností, a tak společně upevňovali postavení českých výrobků na trhu.